Financak Exekuce

Dostal jsem se do financich i jinych velkych problemu a ted kdyz se snazim sve pomoci prokopat cestu z haldy hnoje - zaslal jsem dopis na financi urad, ze jsem v minulem roce nepodnikal a pozadal o promunuti pripadnych pokut a penali a umozneni splatkoveho kalendare na dluznou castku za rok predchozi. Jako odpoved mi dnes prisel Exekucni rozkaz zamestnavateli.

Jenze ja jsem mel v praci smlouvu na dobu urcitou (nahrada za nemocnou zamestnankyni na 6 mesicu) a k 27.3.2010 sem v praci skoncil.

Jenze ja se ted bojim, ze mi to jeste strhnou z breznove vyplaty, ackoli exekucni prikaz je ze vcerejska. Mel jsem tam nevycerpanou dovolenou, nemal jsem za celou dobu ani den dovoleny a ted mam o to prijit?

Jsem celkem svorc, protoze v unoru jsem byl nemocny a nemocenskou jsem jeste nedostal zaplacenou ani od zamestnavatele ani od socialky, takze posledni vyplatu jsem dostal v lednu... :((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud zaměstnavatel obdrží exekuční příkaz, tak musí okamžitě konat a provést srážku z dostupné mzdy..., přitom je úplně jedno za jaké období tato mzda ´vznikla´.

A bohužel i náhrada mzdy za dovolenou podléhá
exekučním srážkám.

Zaměstnavatel vypočte tzv. nezabavitelnou část (pokud jste sám tak to bude cca 7.000) a vše ostatní vám srazí.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.