Nik92

Filmy v angličtině s anglickými titulky

Kde stahovat filmy v angličtině s anglickými titulky? Na ulož.tu se mi to vždy stáhne v češtině a nejdou mi k tomu stáhnout titulky

Nejlepší odpověď
martin14

www.isohunt.com – torrent
ulozto.cz

a nebo si ve vyhledavaci napis originální název filmu a za to download, taky to tak delam

A titulky viz. Luuu

Další odpovědi
Luuu

To není pravda, na uložto je spoustu filmů v originále, jen nesmíš stahovat ty s názvem -název filmu dabing- atp…
A titulky pak většinou přes google, ale nejčastěji hledám na www.opensubti­tles.org a www.podnapisi.net.

Melkor

http://thepira­tebay.sx/

Reezo

www.piratebay.net
jestli ti nic neříkají torrenty, tak si stáhni prvně utorrent

badisko

Reezo ..
vzhledem k tomu ze zde mate ucet tak jste souhlasil s podminkama a kodexem uzivatele !! prectete si ho jeste pro jistoto jednou a nenavadejte ostatni uzivatele k porusovani zakona ..

badisko

vasi odpoved jsem odstranil ja … pokud nesouhlasite napiste adminovi :D
ten bude vsak stejneho nazoru …
ze je to protipravni …
torrenty nejsou pravda ilegalni pokud je pouzivate na jine veci nez stahovani filmu ..her ..software… ale tim ze stahujete automaticky onu vec zdilite coz nelegalni je …
takze ..uzivatele navadite k trestne cinosti !!

bolak

jsi zlej!!!

bolak

xD

badisko

ja vim bolaku ja vim…:D

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

badisko

zjentek narozdil od tebe jsem vna vijne byl…