jakho

filmy v AJ

nevíte nějakou stránku, kde se dají sledovat filmy v AJ? Potřebu ji se zdokonalit v AJ. Popřípadě i stáhnout.

Odpovědi
kobranek

Stáhnout se dají na ulozto.cz. Buď, když je to krátký, tak se to nemusí stahovat, a nebo se to musí stáhnout.

Hohny

Na youtube můžete sledovat spoustu seriálů, pořadů nebo nějakých přednášek zdarma. Na stránce videacesky.cz máte dost těchto videí přeložených, tak stačí vypnout titulky a stránka vám může sloužit jako rozcestník na zajímavá videa a seriály.

Radit jak stáhnout film snad není potřeba, registrujte se na warforum.cz a najdete co potřebujete.

jjsemtujak

Báječný hotel Marigold (2011)
Báječný hotel Marigold je nový britský snímek z roku 2011, který v sobě snoubí drama i komedii. Natočil jej režisér John Madden a v hlavních rolích můžeme vidět výborné herce…

Hlad (2008)
Hlad je jednoduchý a výstižný název historického životopisného dramatu založeného na skutečných osudech přívrženců IRA vězněných Brity. Natočil jej v roce 2008 režisér Steve McQueen svým klasickým nezúčastněným, strohým až…

Stud (2011)
Po výborném filmu Hlad (2008) přichází režisér Steve McQueen s dalším skvělým projektem, který je spíše psychologicko – sociologickou studií současné společnosti, než klasickým dramatem. Stud vznikl v roce 2011…

Království hmyzu 3D (2003)
Připadá Vám hmyz odporný, obtěžující a zbytečný? Nemáte ho rádi a byly byste nejraději, kdyby vůbec neexistoval? Určitě nejste sami a podobný názor má na tato malá stvořená obdařená často…

Přizdis*áči (2011)
Přidržs*áči jsou klasickou teenagerovskou komedií, tentokrát původem ze starého kontinentu. Celovečerní snímek režiséra Bena Palmera, který vznikl v letošním roce 2011 a právě se na něj můžeme vypravit do našich kin,…

Červené střevíčky (1948)
Červené střevíčky jsou původním anglickým filmem, který se dočkal svého „znovuzrození“ a právě ho můžeme vidět v našich kinech. Natočili jej v roce 1948 režiséři Michael Powell a Emeric Pressburger…
na ulož.to budou

nnln

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.mam­radfilmykesta­zeni.cz Je tam víc filmů / seriálů než na uloz.to a za 1 SMS máte stáhování vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.

nnln

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.he­llspy.cz/?d=57e368 Je tam víc filmů / seriálů než například na ulož.to a za 1 SMS máte vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.