klaruška

Filmy,stahová­ní,seriály..

Dobré odpoledne.
Miluji seriál SUPER DRBNA. Ráda bych si všechny série a díly stáhla jenže nevím kde(/o jediné stránce co vím je uloz.to) jenže ani neívm jak to tam najít. Někod nějaké rady? budu vděčná. Děkuji..

Odpovědi
pokazdejinak

v originále se to jmenuje Gossip Girl, tak hledejte tohle :)

ale odkaz vám nedám, tenhle seriál jde mimo mě…

iceT

Na Serialzone si najdete názvy všech dílů,nevím jestli tam jsou vypsané všechny epizody-seriál totiž neznám a na té stránce,o které víte,pak do lišty stačí zadat název seriálu nebo epizody.Ale není nijaká jistota,že tam najdete všechny.Měly by být i očíslované,takže hledání je jednoduché.

http://www.se­rialzone.cz/se­rial/super-drbna/epizody/