Avatar uživatele
nelka1995

Filmy, Seriály a pláč

Dobrý den, brečím u některých filmů a seriálů, stydím se zato. Stává se Vám to taky? Čím to může být? Přejde to v určitém věku? Da se pláč nějak zastavit? Děkuji všem za nějaky příspěvěk(odpovědi) Nelka1995

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BENYTA, tom004, dědapetr, Džuls, Kachninka :P před 4718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Tak já doufám, že to číslo za nickem je ročník narození a budu tykat.
Z odpovědí je vidět, že nechat se strhnout dějem a trochu si poplakat je normální a to v každém věku, vpodstatě není za co se stydět. Někdy ale na veřejnosti opravdu nemusí být příjemné dávat takhle najevo emoce. Když ucítíš, že to na tebe jde, zkus na chvíli myslet na něco jiného. Ovládat emoce se dá naučit. Možná je to v pubertě o něco horší vlivem hormonů, stejně jako třeba u ženy v těhotenství a po porodu /to je teprve jak protržená přehrada a za chvíli zase smích/
A ještě mě napadá, když se třeba rozbrečíš u nějakého filmu ve společnosti přátel, umíš se sama sobě v takové chvíli zasmát? Mně se například směje dcera a říká ať zase neřvu u toho filmu, musím se tomu nakonec taky smát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

A to pláčeš nad „kvalitou“ seriálů,a nebo dojetím? I když,ono je to vlastně jedno,protože se říká,že pláč uvolňuje stesky a vyplavuje z těla vše nezdravé.A slzu občas uroní,i ti „nejotrlejší“­.A podle mne je to tak v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pecudka

Asi to nepřejde, můj bratranec ve svých 65. letech prolévá slzy u Šeherezády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Z toho si nic nedělejte myslím,že kdo má trochu srdíčko, prostě děj prožívá a tím to je . Slzy přinášejí úlevu , nebraňte se jim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já brečím taky u některých dojáků a řekla bych,že s přibývajícím věkem je to čím dál horší,dojme mě už skoro všechno a slzy tečou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Taky řvu. Hlavně u těch,kde jsou děti a o nenaplněné lásce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pláč?Dokonce i u dětských filmů-Jak vytrhnout velrybě ..závěrečná scéna-vždycky!Seriály,tak to ne,nesleduji.Ale jinak jsem plačka slušná!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cubulka

Já brečím u věcí, které se mě také týkají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek