Fallen Angel

Filmy se známými univerzitami

Ahoj, nemohl byste mi někdo napsat názvy filmů, které se odehrávají alespoň částečně v některých známých univerzitách jako je Harvard, Oxford, cambridge atp.? Čím víc, tím líp. Díky moc

Nejlepší odpověď
jennysh

Sociální síť – o založení facebooku na univerzitě.

Další odpovědi
Verule

Určitě „Pravá blondýnka“. Ta se, pokud si dobře pamatuju" dostala na Harvard; v taky možná v „Muzikálu ze střední“ padla nějaká zmínka o některých.. no určitě je jich hodně ;)

fablen

Lebky, Cambridge Spies, Harvard Man, Zloději z Harvardu