surikata001

Které/jaké filmy byste doporučili člověku, který není úplně v depresi, ale rád by se podíval na filmy o naději?

Hezké odpoledne, chtěla jsem se zeptat, jaké filmy byste doporučili pro člověka, který není úplně v depresi, ale rád by se podíval na nějaký fajn film, klidně i životopisný, který vypráví o naději. Že nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůř a že špatné životní okolnosti nemusí trvat věčně, ale vyústit třeba v něco hezkého. Anebo jen film, kde je hezká krajina, nějaký pěkný příběh… a tak. 🙂 Hlavně ne americké romantické komedie a tak podobně. Moc děkuji za každý tip!

Původní neotázka
Filmy o naději

Odpovědi
Kepler

Přelet nad kukaččím hnízdem (Forman).

dalid

Tiez mam jeden tip s Jackom Nicholsonom. Tak dobre ako sa da. (As good as it gets) Netreba vsetky americke romanticke komedie hadzat do jedneho vreca. Tato je podla mna vyborna.

Cenobita

Hellraiser1,2,3,4,5­,6,7,8