bolak

Filmy o 2. svět. válce z pozice Němců

Byly natočeny nějaké novodobější filmy (nemyslím nějakou propagandu, spíšě něco ve stylu Band Of Brothers) o 2. světové válce z pohledu Němců, kde jsou Němci popisováni nejenom jako záporáci, pomáhají si, zachraňují jeden druhého?

Nejlepší odpověď
baghira

Bílé peklo (taky vyšel pod názvem Až kam mě nohy donesou)
Sice to není typicky válečný, ale je dost dobrý.

Zdroj: http://www.kfil­mu.net/filmy.php?sek­ce=informace&fil­m=bile-peklo--tak-daleko-kam-me-nohy-donesou

Další odpovědi
Jikra

Např.Železný kříž,Vítězný kříž a čb. Most nebo jeho barevný remake.

Emefej

Napadá mě třeba Stalingrad.

Tom20

Tak film Stalingrad,jak tu bylo řečeno nedoporučuju vůbec(propaganda humanity).Třeba U96 je dobrej.Nevim ale jestli vyšel česky.To jak tady někdo říkal Bílí peklo můžu doporučit,ale moc války tam není spíš vězení.Pak taky horor Outpost(česky Bunkr smrti)ale to už je o něčem jinym 😁 .