Avatar uživatele
Chandler

FILMY dle vašeho vkusu

Dáváte přednost klasickým (českým) filmům a nebo u vás vítězí standartní hollywoodské ?
Doplňuji:
Já osobně „Hollywoodským“, přece jsou to filmy už na úrovni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda před 5023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fallen Angel

Já osobně jakékoli jiné než české. Podle mě je jakýkoli český film chabým pokusem o ukázání děje, doprovázeným trapnými dialody a ubohým humorem. Možná pár vyjímek existuje, ale moc jich nebude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Káždý máme jiný vkus a nikomu ho brát nebudu. Nepochybuji, že některé hollywoodské filmy mají úroveň, ale ty co předvádí naše komerce určitě mezi ně nepatří.
Co se týká umělecké a vypovídající úrovně jsou na tom české filmy víc než dobře.
Totéž platí i o hereckých výkonech.

Ne nadarmo jsme patřili mezi filmové velmoci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

spíše těm českým, ale z těch českých těm lepším. Nejsem moc filmový fanda, ale když už, dám přednost dobrému českému. Teď jsem těsně po sobě viděl komedii o radaru „Český mír“ a následující den „Ženy v pokušení“ – samé superlativy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já české filmy moc nemusím,ani seriály mě moc nebaví.Ale třeba staré filmy kde hrají náctiletí herci jsou pořád in.Také ráda koukám na dokumenty,většinou komedie,thrile­ry,sci-fi,co nesnáším jsou válečné a westerny..Každý má rád to svoje,a já si myslím že hodně hraje věk dotyčného diváka,co má rád a co si zrovna pustí za program..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Taky dávám Chandlére přednost raději Hollywoodským filmům ale taky se ráda občas podívám i na naše České.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Mam rad kazdy dobry film a klidne se podivam znovu.Je pravda,ze mam tech „Hollywoodskych“ ve sve sbirce daleko vice nez ceskych,ale na ty starsi ceske komedie od pana Macourka se muzu divat porad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já se častěji koukám na hollywoodské filmy, ale čas od času velmi ráda zkouknu i ty naše české 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek