Filmový festival!

Jezdíte na fesťák do Varů?Byli jste v minulosti,nebo se chystáte letos?

Nejlepší odpověď
anonym

Pouze v době, kdy jsem chodil s dcerou šéfky PIS (Pražské informační služby). Ta měla na starosti veškeré tlumočení, díky čemuž jsme měli ubytování a vstupy zdarma a navíc v sousedních apartmá s celebritami.

Zdroj: Pestré mládí

Další odpovědi
dědapetr

Ne ještě jsem na festivalu ve Varech nebyl a nijak mě to neláká.