Molos

Film Warcraft??

Bude film Warcraft podle té hry?A kdy?

Odpovědi
GangstaHelper

Ano, bude mít děj založený na příběhu z trilogie her Warcraft.

Kdy to bude a jestli vůbec není zatím jisté, mluví se ale o roku 2013.

M@XeLL

Režie: Sam Raimi (Spider – Man)

Nejočekávanější film hráčů počítačových fantazy her Warcraft a World of Warcraft s víc jak 10 000 letou historií, nespočetými druhy ras, legendárními hrdiny, množstvím kouzel, čar a magie. Děj se odehrává na dvou planetách zvaných Azeroth a Outland. Jedná se o boj mezi Aliancí (Lidé, Trpaslíci, Temní elfové, Draenei a Gnomové) s hlavním městem Stormwind v Elwynnské lese a Hordou (Orkové, Taureni, Trollové, Krvavý elfové a Nemrtví) s hlavním městem Orgrimmar v Durotaru. Do boje se zaplete i Burning Legion, v překladu Plamená legie. Generálem Plamené legie, Archimond, usiluje o zničení Stromu Světa, který zabezpečuje Temným Elfům nesmrtelnost. Pod hrozbou zničení světa Aliance a Horda spojí své síly pod velením Jainy Proudmoore, lidské čarodějky a Thralla, nejvyššího orkského šamana a náčelníka Orgrimmaru, aby předešli naprosté zkáze.

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/233328-warcraft/zaji­mavosti/?text=145144