eva

Film v počítači

Dám film na DVD do počítače a jde mi pouze zvuk,ale obraz ne.Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
sobol

Nainstalovat kodeky pro přehrávání videa, každý vám asi doporučí ten „svůj“ se kterým má nej zkušennosti, takže já vám doporučuji tento:
http://www.cccp-project.net/dow­nload.php?type=cccp
Doplňuji:
2ge0rge: Díky za tip na VLC. Jeho přednost vidím hlavně v portable verzi na flashku, máš všechny potřebné kodeky sebou. Přehrávat neukončené videa umí i jiné přehrávače (např. BSplayer), je to šikovná vlastnost.

Další odpovědi
anonym

rozhodně přidávám +1 bod k tipu na CCCP balik kodeku, je to jeden z nejlepsich.

a navic k tomu jeste jeden alternativní tip na mozna vubec nejpraktičtější multimediální přehrávač za který považuji VLC media player. Už i proto že nevyžaduje instalaci žádných kodeků, všechny si s sebou nese ve vlastní instalaci a prehrava naprosto cokoliv – jakekoliv video/audio ktere se vam dostane do rukou vcetne exotickych formatu typu musepack. Neuvadel bych to tuto alternativu, kdyby VLC proti CCCP neumel jeste neco navic → dokaze prehrat i poskozeny video/audio soubor, resp náhledovat ještě ne zcela stažený multimediální sou­bor

bezproblému přehraje i ripnuté soubory z DVD či BluRay disku.

VLC se umí nastavit jako výchozí přehrávač video/audio soborů (i výchozí přehrávač CD/DVD)

mezi jeho přednosti počítám i bleskový start a minimalistický design.

ODKAZ:

Zdroj: http://www.vi­deolan.org/vlc/

eva

Pořád mi to nejde,asi nevím jak na to ☹.A píše mi to,že k přehrání tohoto souboru potřebuji KODEX DX50. ???

sobol

Tak zkuste doinstalovat toto
http://www.brot­hersoft.com/co­dex-download-2950.html
obsahuje zmíněný KODEX DX50 tak snad to půjde.
PS: Po pravdě o tomto kodeku slyším poprvé.