Jivinho

film TAXI 4

Mám taxi 4 v PC, když ho pustím přes VLC media player sem v menu, zvuk de ale nemohu dát „přehrát film“, tzn nepodívám se na něj…:( Vím, že sem se na něj už díval, ale nevím jak :( a v Windows media playeru to de, ale bez zvuku:(

Odpovědi
LuciJe

Nejobvyklejší příčinou podobného problému bývá chybějící kodek – doporučuji zajít na některý z webů s programy (slunecnice.cz, stahuj.cz), do vyhledávače zadat výraz „codec“ a do PC si stáhnout a nainstalovat nějaký balíček (obvykle se to celé jmenuje „codec pack“), který obsahuje většinu používaných kodeků. Pokud je to skutečně příčina, po instalaci by to mělo fungovat.

Wsaner

Kdyby to ani potom nešlo, tak si stáhni přehrávač KM Player.
http://www.slu­necnice.cz/sw/the-kmplayer/

alenka901

já mám přehrávač MPC 321 je super přehraje všechno a nebo si zkus stáhnout kodeky

Attack-design

stáhni si znovu kodeky na www.stahuj.cz

Dandi

Opravdu se bude jednat o špatné kodeky. Kodeky jsou balík ovladačů, které umožní přehrávači dekódovat nebo kódovat video a zvuk. Doporučuji kodeky CCCP http://www.cccp-project.net/.