Strangemode

Mně je 14, film s přístupností „MP-15“. Je možné, že mě nepustí do kina Cinema City?

Je to cinemacity kino, kdyby někdo měl zkušenost přesně s tímto problémem bylo by to skvělé. Upřímně tyhle omezení u mě nenachází moc smysl. Filmy které jsou v kinech od 15 dávají běžně v televizi kde ani nemusíte vědět, na co se zrovna koukáte a nikdo vás nevaruje, to nikomu nevadí. Ale když je někomu 15 až za týden, tak ho tam nepustí kvůli číslu, aby ho to náhodou nějak „neohrozilo“, i když si nedokážu představit jak… Chápal bych třeba nahé scény od 18ti nebo horrory, to někdo může pak nést těžce, to by tedy měli spíše kontrolovat psychický stav než číslo. Když rodiče potvrdí že ví, na co jdu, a ještě se mnou půjde dospělý (ale ne můj zákonný zástupce) tak mě snad pustí, doufám…

Film s přístupností „MP-15“, mě je 14. Je možné, že mě nepustí? (cinemacity kino)

Nejlepší odpověď
Rocker

Záleží na tom,na koho narazíš.Mám 14letýho syna,někdy je pustili,někdy ne.Potom přišli na to,že když jím někdo dospělý předem koupí vstupenky,nemají potom problémy.

Další odpovědi
Drap

Ano, je možné že tě tam nepustí.