Film pouští dokola jeden frame – jak to opravit?

DivFix(++) nepomohl. 1/4 filmu jede. Zbytek již dokola pouští jeden frame. Tento jev jsem evidoval i u jiného filmu, leč o něj mi tolik nešlo, pročež jsem jej zahodil. Ovšem nyní bych si rád užil zbývající 2 hodiny filmu, o který mi rozhodně jde. Velikost souboru si myslím, že indikuje přítomnost chyby, narozdíl od částečného souboru. Tak co s tím?

Odpovědi
cochee

Nebude schůdnější (rychlejší a jednodušší) stáhnout si jinou verzi toho filmu?

strox

To může a nemusí jít překodovat… Nejjednodušší je zkusit, jestli nejde přeskočit o pár vteřin za „chybu“ a pokračovat. Podívejte se na přesné místo kde se to seká a zkuste začít kousek za tím místem.