gepik

Film o přepadení banky v USA

Jak se jmenuje film, kde dva lupiči přepadnou banku, při přestřelce se úspěšně brání automatickými zbraněmi a lehké zbraně policistů jsou proti nim neúčinné. Situaci vyřeší až nakoupení pušek M16 policajty v místním obchodě. dik

Nejlepší odpověď
Jikra

Film se jmenuje: 44 minut – Přetřelka v severním Hollywoodu.
Mimo tohoto hraného filmu existuje ještě dokumentární film.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?q=44mi­nut+P%C5%99es­t%C5%99elka+v+se­vern%C3%ADm+Ho­llywoodu&aq=&oq=&s­ourceid=szn-HP&thru=