simsalabim

Film o dívkách – dvojčatech… nevíte?

Ahoj,
jednou jsem viděla takový pěkný film o dvou dívkách, které rodiče poslali na tábor a ony zjistili že vypadají úplně stejně. Problém byl v tom, že rodiče byli rozvedeni a první dívka nikdy neviděla tátu, druhá mámu. Poté zjistili, že mají obě stejnou fotku – přetrženou v půlce. Každá na ní má rodiče, kterého nikdy neviděla a když fotky spojí k sobě, vznikne ta původní, – teď roztržená. Tak dívky zjistí že jsou dvojčata a chtějí se „vyměnit“…
Film se mi moc líbil a chtěla bych si ho ještě někdy pustit, bohužel už to je doba co ho dávali v televizi a já nevím název… nevěděl by ho někdo z vás?
Děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
Terisek

Jmenuje se to past na rodiče pokud obě myslíme ten stejný film :)

Další odpovědi
SajmonModer

Jj, past na rodice, hraj tam Lindsay Lohan, ta co je teď v base. Chi-chi.