Sirifan

Film na tento styl?

Ahoj :) Nevím proč ale mám hroznou chuť podívat se na film ve stylu: Někoho nemají rádi a vylučují ho z kolektivu, ale on dělá pořád to co má rád (třeba svůj sport). Dělá to i přes to že nemá přátele a každý ho pomlouvá že je divnej… Znáte nějaký film s podobným příběhem :) Knížku bych taky ocenil :) Díky

Nejlepší odpověď
Hamon

Chata v Jezerní kotlině.

Další odpovědi
Stingo

Rambo jedna

Lamalam

Přesně to chceš to sice není, ale dost podobné téma se řeší ve filmu Metráček.

Luboš.S

http://www.csfd­.cz/film/290618-charlieho-mala-tajemstvi/

Kelt

Třeba Karate Kid a další podobné americké béčkové filmy na toto téma.

magorvkleci

Orson Scott Card: Enderova hra