Bronzový

Film na Blu ray, je v CZ i ENG ale je tam jen ENG...

Dobrý den, stáhl jsem si film na Blu ray a v popisku bylo že tam je jazyk český i anglický. až se mi stáhl tak jsem si ho jako obyčejně zpustil v KM Playeru ale bylo to anglicky, zkušel jsem to v nastavení přepnout na jiný jazyk, jazyků tam bylo plno a našel jsem czech.ini tak jsem to tam dal ale film byl pořád anglicky. nevíte jak se to teda v KM Playeru přepíná ten jazyk ? díky
Doplňuji:
OK budu ti to formulovat takhle: koupil jsem si film na bu ray na zadní straně obalu bylo napsáno jazyk: Český, Anglický. Blu ray disc jsem vložil do své Blu ray mechaniky a zpustil v KM Playeru. film byl anglický, nevíš jak jej přepnout do čestiny ? :) Ach to je teda inteligence nezlob se na mě

Odpovědi:

Stříbrný

Nejsi zde první den, už bys měl vědět, že zde se nevěnujeme nelegálním činnostem, tudíž i staženým filmům (jestli se vydával na blůrejích, určitě to není free film)
Doplňuji:
To už je lepší :)
aktualizuj si kmplayer, jestli nepomůže, spusť blu-ray v WMP a zde v hlavní nabídce disku si vyber jazyk a titulky jaké chceš, jestli toto nepomůže, reklamuj blu-ray.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.