Tw!st

Film na Blu ray, je v CZ i ENG ale je tam jen ENG…

Dobrý den, stáhl jsem si film na Blu ray a v popisku bylo že tam je jazyk český i anglický. až se mi stáhl tak jsem si ho jako obyčejně zpustil v KM Playeru ale bylo to anglicky, zkušel jsem to v nastavení přepnout na jiný jazyk, jazyků tam bylo plno a našel jsem czech.ini tak jsem to tam dal ale film byl pořád anglicky. nevíte jak se to teda v KM Playeru přepíná ten jazyk ? díky
Doplňuji:
OK budu ti to formulovat takhle: koupil jsem si film na bu ray na zadní straně obalu bylo napsáno jazyk: Český, Anglický. Blu ray disc jsem vložil do své Blu ray mechaniky a zpustil v KM Playeru. film byl anglický, nevíš jak jej přepnout do čestiny ? :) Ach to je teda inteligence nezlob se na mě

Odpovědi
huxa

Nejsi zde první den, už bys měl vědět, že zde se nevěnujeme nelegálním činnostem, tudíž i staženým filmům (jestli se vydával na blůrejích, určitě to není free film)
Doplňuji:
To už je lepší :)
aktualizuj si kmplayer, jestli nepomůže, spusť blu-ray v WMP a zde v hlavní nabídce disku si vyber jazyk a titulky jaké chceš, jestli toto nepomůže, reklamuj blu-ray.