Film – muzikál – obecně/konkrétní film, co byste doporučili?

Hrozně mě štve, když dokoukám svkost jako Forresta Gumpa a nic takového již nenajdu. Neměl jsem odvahu na muzikál. Když jsme šli se školou na Les Miserables (2012), stal se z toho další Forrest Gump, Gran Torino atp. Dokolečka mi to již nestačí – co dál? (Co byste doporučili?) Především si vzpomínám na jeden, něco s vlkodlakem, bohužel název si nepamatuji – začínalo to na lodi (na moři) – nevěděli byste? Totiž pořád si myslím, že jen tak nějaký muzikál nezvládnu (byť s operami problém nemám)…

Odpovědi
anonym

Pro mne patří mezi ´kultovní´ muzikály Hair…
😉