Film Companeros

Nevíte, prosím, kde bych mohl sehnat film Companeros (1970) nebo film Žoldnéř s Francem Nerem? Koupit se zřejmě nikde nedají, stáhnout taky moc ne. Nejlepší by to bylo česky nebo aspoň s anglickými titulkami. Děkuji

Odpovědi
Tombik

Kámo zkus se zeptat v nějakym krámu, kde tohle maj. Na netu nic takovýho neni :(

panenka

hrozně ráda bych vám pomohla taky jsem se dívala a našla jsem jen o čem ten film je ale odkaz na film kde by mohl být jsem nenašla.