Slezsky fc

Fifa 08 není správně nainstalonavá co mám dělat ?

Stáhl jsem si novou fifu 08 a píše mi to že fifa není spávně nainstalovaná a prosí mě at odstraním celou fifu a potom nainstaluju.
Jenže díval jsem se a celou hru mám jí odinstalovanou a někde v PC je ten soubor který škodí tomu pc otevření fifi 08.

Nejlepší odpověď
brillant

Warez se tady nepodporuje.

Další odpovědi
Majkl95

bože ty jsi … :D tak si to kup a nemusíš řešit takový blbiny :D

Rabi7

Koukni do dokumentu jestli tam nemas slozku s nastavenim hry, pak taky promaz registri, skus jinej crack toho muze bejt