Ronnie3697

Existuje nějaký fígl, jak otevřít kapotu auta Fiat Brava 1.6, když se zřejmě přetrhlo lanko?

Dobrý den,
existuje nějaký fígl, jak otevřít kapotu auta, když se zřejmě přetrhlo lanko? Páčka pod volantem nezabírá a lanko se dá povytáhnout, tak předpokládám, že je někde přetrhnuté. Vtip je v tom, že kapotu potřebuji otevřít, abych vyměnil autobaterii, protože ta stará se vybila. Takže teď nemohu nikam odjet a ani otevřít kapotu.
Prvně bych to chtěl zkusit sám, než budu muset volat servis, aby přijeli a opravili to.
Děkuji za rady

Původní neotázka
Fiat Brava 1.6, otevření kapoty, když prasklo lanko.

Odpovědi
kodl67

Pořádné světlo,kus svařovacího drátu,zrcátko a šikovné ruce.
Žádný fígl není,jinak by to otevřel kdejaký otrapa s prstem v nose.