EVIL

FERNET? JAKÝ VÁM NEJVÍCE CHUTNÁ A CO LEPŠÍ FERNET NEBO SLIVOVICE? A Z ČEHO SE MÉNĚ ZCHLASTÁ?

dEJMTE TOMU že slivky je 1 litr a fernetu taky :)

Odpovědi
dědapetr

Dám si oboje radši slivovici a když fernet tak je to jedno.Každopádně nechlastám dám jen na chuť.Jak je to z množstvím čeho se pije víc neznám žádnou takovou statistiku.

hanulka11

miluji slivovici, ale nikdy se po ní neschlastám, ......protože slivovice je lék

tom004

Dobrá slivovička,kudy teče,tudy léčí. Fernet nemusím. Ani jedno,ani druhé není na „zchlastání“,ale pochutnat si.

Terryle

Fernet, když už, tak citrus. Nebo ten pomerančovej či jakej to býval, ten se taky dal. Čistě bylinkovej vypiju, ale nechutná mi.
Slivovicu používám jedině jako lék, nesedí mi a má tendence „kopat“ zpátky. A chlast, kterej mi nechutná, nepiju. A když se nechám ukecat a piju ji, tak mi pak druhej den je fakt divně, i když jí nevypiju moc. A mám hroznou depresi, že jsem pila, co mi nechutná :) Prostě mi nesedí, nevím proč.
Víc se ale zliješ ze slivovice, je silnější.