arygnoc

Fenomén prázdné hlavy úředníka není fráze, ale potvrzená skutečnost.

http://www.se­aplanet.eu/in­dex.php/plane­ta/zajimavosti/350-fenomen-prazdne-hlavy-uednika-neni-fraze-ale-potvrzena-skutenost

potřebovali jsme tuto skutečnost potvrdit vědci?
vždyř to už dávno víme!
překvapuje vás skutečnost, že úředník ma IQ 75?

Nejlepší odpověď
panenka

Konečně na to přišly

Další odpovědi
barnajka

:D :D :D

To musím dát přečíst bráchovi, bude to voda na jeho mlejn :D Právě si živě korespondoval s jednou paní úřednicí z ČSSZ – měla to být jakási prevence, aby mu přes prázdniny z nelogických důvodů nestopli sirotčí důchod (jako to už jednou udělali). Brácha na paní pořád nadával…a ona je přitom zřejmě nemocná. Chudinka malá :( Neměl by se jí ten brácha omluvit? Možná i s pugétem přijít :D