Pokročilý

Felicie občas slyším divné zvuky z pojistkové skřínky

Dobrý den, prosím o radu. Za jízdy se po určité době začne ozývat jakoby strašně rychlé cvakání v pojistkové skřínce, a současně začnou blikat s různou intenzitou jak kontrolky světel na přístrojovce tak i hlavní světlomety, myslel jsem že jsou toho příčinou právě ony ale i když jsem světla za jízdy vypnul tak zvuky z pojistkáče nepřestaly, tyto se ztratily až když jsem při podřazení prudce prošlápnul plynový pedál, ale pak v klidné jízdě opět ty zvuky, ve vyšších otáčkách to nedělá.Jde o Feldu 1,3 r.v.95 kombi. Setkali jste se s tím už někdo?Mám podezření že asi odchází altík.

Odpovědi:

Zlatý

Spíš to vypadá na spínací relé hlavních světlometů. Nebo závadu na spínacím vedení. Bez měření nebo pokusů s výměnou spínacího relé na to těžko přijdeš.

Bronzový

Altik změříš jednodušše-bejprve na volno běh a pak se zapnutými spotřebiči (světla,vent.topení AR...) a pak uvidíš ale zatím jsem se nesetkal,že by altik "odcházel"postupně,zatím vždy- šel a pak najednou nešel (dával málo).Síše bych se přiklonil jak píše Mosoj,k relátku-prošláponěš plyn,zvýší se otáčky a altik dá více proudu.relé sepne!!Zkus vyměnit a uvidíš.Nemusíš hned kupovat můžeš půjčit od známého atd a vyzloušet !!!

Utáhni si klínový řemen...
;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.