ANONYMKA-248

FBI, NCI, agenti v USA

Jak se k takové práci vůbec dostat?

Odpovědi
anonym

Jako neameričan?? – Těžko, v podstatě to nelze…
Ale pokud budeš mít nějaké výjimečné schopnosti a některá z těchto ´agentur´ o tebe projeví zájem, současně s prací ti nabídnou i občanství.
😉

honza19hk

Bez občanství USA těžko.A pravdou je ,že po průserech co má FBI,CIA a NSA na kontě bych tam ani nechtěl.

houbín

Mít občanství USA, být výborným vyšetřovatelem, nebo podobné zaměstnání a mít štěstí.

Hamon

FBI má „pobočky“ po téměř celém světě. Když budeš špičkovým expertem na některou z kriminalistických nebo soudních věd, není nic vyloučené.
Je potřeba si uvědomit, že nejlepších míst v nejlepších profesích je minimum, zatímco zájemců jsou kvanta. Musíš být opravdu nejlepší z nejlepších.

England1522

Souhlasím s lidma o tom že bez občanství USA je to nemožné ale pokud je to tvůj sen tak můžeš pracovat v Praze v české zpravodajské službě BIS.