lukino185

Mám FB od operátora zdarma a tak mě napadlo nastavit všechny aplikace, aby si operátor myslel, že jsem furt na FB?

Operátor mi nabízí facebook zdarma, a tak mě napadlo nastavit nějak všechny aplikace, aby si operátor myslel, že jsem furt na FB. Jde to nějak ?, třeba přes proxy ?
.. kdyby byl na to nějaký SW tak mám Windows Phone 8.1
Doplňuji:
.. internet má zpoplatněný, ale přístup na fb (fb na webu, fb messenger a fb appka) je zdarma

Odpovědi
cochee

Já ti taky nabídnu Facebook zdarma. Nabídnu ti i vzduch k dýchání zdarma a ještě bych si vzpomněl na pár jiných věcí. Co je to za nesmysl?
Doplňuji:
Aha, tak to je jiná. Na to jsem ale krátký.

Funna

musíš napsat, že nabízí připojení k internetu, ale jen na FB zdarma…ať některé nepleteš .-)

McArthur

To neoblbneš. Facebook má svou sérii IP adres (jeho servery je mají) a věř, že jen tak lehce se falšovat nedají. Ne v tomto směru. Ty můžeš změnit svou IP adresu a tvrdit Facebooku nebo jiné službě, že jsi v USA (fyzicky budeš v ČR), obráceně to ale nepůjde. Pokud na to přijdeš, rád se přiučím.