FB – Kámoš si mě spletl s jedním klukem, co ho šikanuje a blokl si mě, takže mu už nijak nemůžu napsat.

jiný kontakt na něj bohužel nemám a nepamatuji si žádného jeho přítele. Je nějaký program, který by tuto blokaci dokázal obejít či zušit?

(možná je toto proti kodexu, ale je to pro mě docela důležité, neboť mi kámoš pomáhá s meditací, bez ní sem býval strašně moc náladový a pořád ve stresu)
Doplňuji:
osobně jej neznám, bydlí na druhé straně republiky a nemám na něj ani e-mail či telefón :(

Nejlepší odpověď
Đšáša <3

jestli ho znas osobne tak mu to rekni

Další odpovědi
Natálka 21

Obejít se to nijak nedá.

Nebo si založ nový profil pod novým e-mailem. A požádej ho o přátelství znova. A můžeš mu to vysvětlit do poznámky.

mosoj

FB je mně ukradenej, ale tak to zkus přes společného přítele. Požádej společného přítele ať mu to vysvětlí. Toho snad nezablokoval.