Nikča

Fast-Response Temperature Probe

Use Fast-Response Temperature Probes to measure the change in temperature of initially hot water as equal quantities of it cool in two similar aluminum cans. Co to může znamenat česky? Děkuji

Nejlepší odpověď
Paeony

Já bych to přeložil trochu jinak.. – Pro měření rozdílů teplot počáteční (původně) horké vody a schlazené vody ve dvou podobných (stejných) hliníkových nádobách (plechovkách) použijte snímače teploty (teploměry) s rychlou odezvou.

Další odpovědi
vagra

Já bych to přeložil zhruba takto:

Zkrátka-reakce teploměru/zkoušky teploty/ pro měření změny teploty teplé vody je stejná ,jako při stejném množství vody a teplotě ve dvou hliníkových kanystrech./ná­dobách/