dan1005ful1

Jak nainstalovat farming simulator 15(fs15) MP?

Dobrý den,
Taťka koupil fs15 a nainstaloval ho na svůj pc a já to pak nainstaloval na svůj.Ale použili jsme 1 klíč,takže otázka je: Jak si spolu zahrát mp když jsme na LAN dá se to nějak obejít protože kvůli tomu se mi nechce kupovat nový klíč předem díky za odpovědi.

Odpovědi
sketcha1989

Ahojky napiš mi do osobní zprávy tvůj email, partner tohle hraje a je v tom dost dobrý, navíc má na fb stránku, požádám ho, aby Ti odepsal a napsal, co a jak.