STEPCO

Farba moču.

Už dlho sa zamýšľam nad jednou záhadou. Keď pijem čistú vodu tak mám moč farby zlatistého piva. A keď pijem zlatisté pivo tak mám moč číry ako čistá voda. Viete mi vysvetliť príčinu ?

Nejlepší odpověď
Drap

Vysvtlení je zcela jednoduché. Když nepiješ pivo, tk piješ celkově méně. Moč je přirozeně do zlatova zabarvená. Pokud místo piva, vypiješ stejné nožství vody ve stejném časovém intervalu, bude se barva tvé moči také přibližovat k čiré barvě.

Další odpovědi
Ing.internet

je to jako plus a mínus. Prostě to tak je a určitě to biologicky vysvětlit…

anonym

Pivo je podstatně více močopudné než voda, tzn. že při pití piva se bude tělo více odvodňovat – bude odcházet více vody, takže moč bude více ředěná, tudíž světlejší