marci1

Fandíte Kateřině Emmons? A tomu, že čeká 4. dítě ? 🙂

https://www.no­vinky.cz/zena/styl/4127­56-katerina-emmons-v-planu-byly-jen-dve-deti-cekame-ctvrte.html

Odpovědi
yuko

Po precteni clanku je mi velice sympaticka a preji ji a cele jeji rodine hodne stesti.

anonym

Ano, fandím ji a obdivuji.V tomto systému, kdy většina mladých je sobeckých a nechce děti tak ji držím palce.Já sám mám tři děti a vychoval jsem je v socialistickém systému kdy vychovat děti bylo pohoda, protože byly nastaveny sociální jistoty.
Dnešní mladí jsou sobecští a nedokáží se kvůli dětem uskrovnit.

dubraro

Fandím tomu, když mají děti lidé, kteří k tomu mají podmínky. Je lépe dělit bohatství než násobit chudobu.