Nikkol

Fandíte doma u hokeje nahlas? Myslím jestli řvete góóól a tak.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne

sport mě nechává naprosto chladným, takže ne ;{)> výsledek utkání jsem si vygooglil, dřív jsem nedělal ani to ;{)>

Další odpovědi
dědapetr

Ne

Bydlím na sídlišti v paneláku.

iceT

Ano

Já tedy ne,mě to ani nějak bebere,ale svého partnera musím někdy i usměrňovat,ale na druhou stranu kolikrát je slyšet fandovský řev i z vedlejšího paneláku…

Jikra

Ano

anonym

Ne

Ja ne , ale mrzi me to ! Neumim se nejak spravne vykricet . Ale tleskam u televize , i na stadione , to je jasne … a tvarim se u toho , jako kdyz ctyrlety dite vidi po roce cokoladu … nejdriv nechce verit a pak by se zblaznilo… mam ty reakce nejak opozdene … 🙂 -iv-

filva

Ne

Kubas11

Ano

Kajra

Ano

až se třese barák,ale to jenom při MS v hokeji,dcera mi pomáhá co hrdlo stačí a pak se přidá i manžel