lukas.lukas

Co dělat když jsem falšoval omluvenky?

Mam problem. Falsoval jsem si 2tydny po sobe omluvenky a mamka a muj nevlastni tata se kterym zijeme to zjistily. Zjistila to podle internetove zakovske knizky. Jak jsem sel ze skoly tak mi volala kde jsem a ja rekl ze jdu ze skoly a ona mi rekla ze jdou pryc. Sedim doma nervozni a cekam. Neni to poprve ale predtim jsem nic nefalsoval proste jsem mel neomluvene. Takze tak trochu vim co me ceka.. urcite si zajde do skoly a to ja nechci, mam jeden vytrhnuty list v zakovske knizce a tam jsem si to psal.. ale mamka zajde do skoly a ucitelka ji normalne rekne ze jsem prinesl omluvenku.. nevite co mam delat ? Jsem hodne nervozni a poucil jsem se.. nema s tim nekdo zkusenosti ? Dekuji za odpovedi..

Odpovědi
gecco

Tak to je fááákt dobrý…
ROFL…
___
…„nevite co mam delat "… – nevím, neznám tvou mámu a jejího partnera – kdyby to bylo za ´mých školních let´ a šlo o mé rodiče, nachystal bych si hojivou mast na xicht a ´zadní´ xicht…
😁
Ale vlastně nevím – takovou blbost jsem nikdy neudělal (dělal jsem jiné)…
Doplňuji:
Mimochodem – …"a poucil jsem se“… – houbeles ses poučil, jen se třepeš strachy…
😉
Být tebou tak nyní libovolný trest přijmu a pro budoucnost bych ti doporučil opravdové „poučení se“ – takhle blbě nepodvádějí ani politici na té nejnižší úrovni…
Buďto začni poctivě přiznávat své chyby – a nebo se nauč dobře ´lhát´ – jinak brzo skončíš v base.

Nikol Z.

Pokud půjde tvoje mamka do školy a normálně tě „napráší“, budeš z toho mít akorát problém a to by snad nechtěla ne? Radši bych se přiznala a vyřešila to doma trestem od rodičů.