Pokročilý

Co dělat když jsem falšoval omluvenky?

Mam problem. Falsoval jsem si 2tydny po sobe omluvenky a mamka a muj nevlastni tata se kterym zijeme to zjistily. Zjistila to podle internetove zakovske knizky. Jak jsem sel ze skoly tak mi volala kde jsem a ja rekl ze jdu ze skoly a ona mi rekla ze jdou pryc. Sedim doma nervozni a cekam. Neni to poprve ale predtim jsem nic nefalsoval proste jsem mel neomluvene. Takze tak trochu vim co me ceka.. urcite si zajde do skoly a to ja nechci, mam jeden vytrhnuty list v zakovske knizce a tam jsem si to psal.. ale mamka zajde do skoly a ucitelka ji normalne rekne ze jsem prinesl omluvenku.. nevite co mam delat ? Jsem hodne nervozni a poucil jsem se.. nema s tim nekdo zkusenosti ? Dekuji za odpovedi..

Odpovědi:

Zlatý

Tak to je fááákt dobrý...
ROFL...
___
..."nevite co mam delat "... - nevím, neznám tvou mámu a jejího partnera - kdyby to bylo za ´mých školních let´ a šlo o mé rodiče, nachystal bych si hojivou mast na xicht a ´zadní´ xicht...
:-DDD
Ale vlastně nevím - takovou blbost jsem nikdy neudělal (dělal jsem jiné)...
Doplňuji:
Mimochodem - ..."a poucil jsem se"... - houbeles ses poučil, jen se třepeš strachy...
;-)
Být tebou tak nyní libovolný trest přijmu a pro budoucnost bych ti doporučil opravdové "poučení se" - takhle blbě nepodvádějí ani politici na té nejnižší úrovni...
Buďto začni poctivě přiznávat své chyby - a nebo se nauč dobře ´lhát´ - jinak brzo skončíš v base.

Pokud půjde tvoje mamka do školy a normálně tě "napráší", budeš z toho mít akorát problém a to by snad nechtěla ne? Radši bych se přiznala a vyřešila to doma trestem od rodičů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.