Rukas

Dá se nějak zrušit falešný profil na Facebooku?

Před pár dny někdo vytvořil falešný profil mé kamarádky na Facebooku. Nahrál tam její fotky a veřejně ji tam ponižuje. Dá se nějak tento účet zrušit a případně vyhledat, kdo se toho dopustil? Upozorňuji, že ta kamarádka svůj „pravý“ facebookový účet nemá.

Původní neotázka
Falešný profil na facebooku

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
MobilManiak

A odkud má tedy ty fotky? Najdi ten profil a dej „nahlásit“

Rukas

Ohledně toho nahlášení – facebook ten profil nezruší, protože nepozná, jestli je pravý, nebo ne :) Jak jsem řekl, ta kamarádka na facebooku pravý profil nemá.

MobilManiak

Pravda, teď mi to došlo…nemůže to být někdo ze známých? Kdo by měl její fotky? Nějaký ex, kamarádka se kterou je rozhádaná atd.