Avatar uživatele
anonym

Napsala jsem klukovi přes falešný profil, jak mu říci pravdu?

Ahoj, udělala jsem strašnou píčovinu… Napsala jsem klukovi co se mi líbil, ale on mě ignoroval.
Zprvu jsem to neřešila, ale pak mi to začalo lézt na mozek a já si udělala falešný profil a napsala mu tady. A on odepsal… Chtěla jsem toho nechat, ale nešlo to. Teď už jsou to 2 týdny, co si píšeme, a já cítím, že jsem se do něj asi zamilovala… Vím, že mu musím říct pravdu, a to co nejdřív, už takhle dál nemůžu, ale jsem strašnej srab, nevím, jak na to, co mu říct, jak to vysvětlit… Nechci o něj přijít. Co mám podle vás dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BANAN93 před 3011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Myslím, že až na to přijde, tak tě stejně bude ignorovat, protože ztratíš důvěru, kterou ti na tvém falešném profilu projevil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Za „blbost“ se platí, se lží a podvodem to daleko nedotáhneš, jsou to chabé základy ;)
Přestaň mu psát = tahat ho za fusekli a zapomeň, že existuje, pro tebe není. Jsi hodna pouhé ignorace…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Jak mu říct pravdu?
Česky, jednoznačně a co nejdříve.

A neboj se, nemůžeš o něj přijít.
(Nelze přijít o to, co nemáš.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

:D hmmm tady je to jak španělská telenovela – myslím, že můžeš být ráda pokud ti odpustí a bude tě brát jako kamarádku, lásku asi čekat nemůžeš i když možné je všechno :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JDF

Nedělat „strašné píčoviny“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek