Napsala jsem klukovi přes falešný profil, jak mu říci pravdu?

Ahoj, udělala jsem strašnou píčovinu… Napsala jsem klukovi co se mi líbil, ale on mě ignoroval.
Zprvu jsem to neřešila, ale pak mi to začalo lézt na mozek a já si udělala falešný profil a napsala mu tady. A on odepsal… Chtěla jsem toho nechat, ale nešlo to. Teď už jsou to 2 týdny, co si píšeme, a já cítím, že jsem se do něj asi zamilovala… Vím, že mu musím říct pravdu, a to co nejdřív, už takhle dál nemůžu, ale jsem strašnej srab, nevím, jak na to, co mu říct, jak to vysvětlit… Nechci o něj přijít. Co mám podle vás dělat?

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím, že až na to přijde, tak tě stejně bude ignorovat, protože ztratíš důvěru, kterou ti na tvém falešném profilu projevil.

Další odpovědi
da ny

Za „blbost“ se platí, se lží a podvodem to daleko nedotáhneš, jsou to chabé základy ;)
Přestaň mu psát = tahat ho za fusekli a zapomeň, že existuje, pro tebe není. Jsi hodna pouhé ignorace…

ivzez

Jak mu říct pravdu?
Česky, jednoznačně a co nejdříve.

A neboj se, nemůžeš o něj přijít.
(Nelze přijít o to, co nemáš.)

BANAN93

:D hmmm tady je to jak španělská telenovela – myslím, že můžeš být ráda pokud ti odpustí a bude tě brát jako kamarádku, lásku asi čekat nemůžeš i když možné je všechno :)

JDF

Nedělat „strašné píčoviny“.