arygnoc

fajnšmekři na auta: znáte Tatru 903?

link: http://tatra.au­tomobilka.info/ta­tra-903/

Odpovědi
HDMI

Neznám ale znám ty starý a ty se mi hrozně moc líbí,jediná jejich slabina je že hodně smrdí.A tady u tý 903 by mě zajímalo kolik bude stát.Levný to asi nebude.

Alesh

Neznám, ale je super! 😉

anonym

Tak ja znam jen : Tatra , ktera nezna bratra ! Ale tahle asi take bratra znat nebude. Nebo , ze by Trabanta ? 🙂 -iv-

tom004

Tatra 903,tak to slyším poprvé,ale T603,T613,s těmi se mohu svézt ještě dnes.A pořád je to boží svezení.Nejvíc se mi líbí nezávislé topení.Pravda,spot­řeba je „trochu“ vyšší.:-)

casey

je to zajimavy model, ktery bych si bohuzel nemohl dovolit, nebot rodinny vuz to opravdu neni. Jedine jako treti vuz do rodiny (druhy uz ma zena) a tak dobre na tom nejsme ani financne, ani s parkovacim mistem pred nasim panelakem.