dj.david1234

Facebookové hry na tabletu s Androidem – fungují?

Chtěl bych pořídit přítelkyni tablet (na ntb nemám bohužel)
Ráda však hraje hry na Fb (Hoop de Loop saga, Candy Crush Saga, apod..)
Ale nikde na internetu jsem nenašel pořádnou odpověď jestli to funguje nebo ne…

Někde se píše o Flashplayeru – někde píšou že to funguje, někde zase ne..

Jaké jsou Vaše zkušenosti? Fungují nebo nefungují?

Prosím, jestli by se tu našel někdo hodný, kdo má tablet a facebook a zkusil hru Hoop De Loop Saga, byl bych mu zavázán! Děkuji 🙂

Odpovědi
Hofmik

Já tedy jsme vášniví hráč pokru a na svém tabletu přes fb nespustím český poker.