TVŤÁČEK

Jak někomu na Facebooku napsat zprávu nebo co přesně se stane, když si ho přidám do přátel?

Víte já si založil profil na facebooku a moc s tim neumim. takže kdyby se tu našel nějaký hodný uživatel a pomohl mi byl bych rád.
Takže už mám svůj profil a mužů někomu něco napsat aniž bych ho měl v přátelích? Pokud ano tak jak?
A když kliknu na přidat do přátel co přesně se stane?

Odpovědi
Putin

Napsat zprávu někomu, koho nemáš v přátelích je problém, jelikož se mu nezobrazí, že jsi mu napsal. Pokud klikneš na „přidat do přátel“, tak mu přijde tvá žádost a on klikne buď na „Potvrdit“ nebo na „odstranit žádost“ :) Poté můžeš zprávy psát naprosto normálně.

BaRuNiCe

Někomu napsat můžeš ;) normálně si najedeš na jeho profil a tam máš ‚přidat do přátel‘ a vedle toho ‚zpráva‘ ;)
A když dáš přidat do přátel, tak se dotyčnému odešle žádost o přátelství-on ti ji buď potvrdí, nebo zamítne ;))