wolferka176

facebook změna jména

Ahoj
lidi co máte fb pomůžete mi? jemenuji se na fb…(ted si to vymyslím) Jan Novák a chci se jmenovat Honza Novák kde si to můžu přeměnit? já se dostala ledatak k informacím kde bydlím atd..ne změna jména…
děkuju moc

Odpovědi
Zbynas

Vpravo nahoře je ikonka nastavení (ozubené kolo), vybrat z menu Nastavení a pak je to tam hned první – upravit jméno.
Doplňuji:
Kecám, není tam ozubené kolo, ale taková šipička dolů. Pak vyjede to menu, takže nastavení. Vlevo je přehled vyplněných údajů a vpravo od toho vždycky „upravit“. Začíná to tím jménem.