Krasimirov12

Facebook Zdílení obsahu s veřejností…

Jak se na Fb dává aby byl osach veřejný? Já vim jak se to nastavovalo ale teď už tam mam pouze: zdíleno s přátelé přátel a já bych chtěl veřejný obsach… Nevíte v čem to je že to nemůžu zdílet s veřejností?

Nejlepší odpověď
mosoj

U každého příspěvku máš své jméno a vedle něj hvězdičku. Když na tu hvězdičku klepneš ukáží se ti možnosti nastavení viditelnosti, veřejný, přátelé, pouze já, vlastní nastavení atd. U každého příspěvku jde nastavit jiná viditelnost.
Mám Timeline profil.

Další odpovědi
baghira

Je to patrně bezpečnostní funkce Facebooku, která má chránit veřejnost před podobnými projevy.