Janiss

Facebook vzhled

Na facebooku jsem měla asi půl roku nový vzhled s levým šedým sloupcem. Kamarádi měli úplně jiný. Dnes se mi změnil a mám ten, co měli oni předtím a jim se změnil na ten co jsem měla… co mám dělat? Ten s šedým levým sloupcem mi velice vyhovoval, tento je strašný…

Nejlepší odpověď
briketka10

vzhled FB je nyní nový, tedy změněn
vpravo je vše i vzkazy, které byly vlevo
atd.

Další odpovědi
anonym

Neuděláš vůbec nic, tak je to dané a nikdo jiný než fb kterému to patří to nezmění.