Elfík11

Facebook soukromí.Jde na Facebooku nastavit to aby ti nemohly tvojí přátelé sdílet tvoje fotky?

Když tak kde

Odpovědi
pusinka50

Nahoře na tvém profilu na modré liště úplně vlevo jako poslední znak je šipka dolů. Rozklikneš a objeví se ti možnosti a máš tam také „Nastavení soukromí“. Rozklikneš. První řádek „Kdo uvidí můj obsah“ a vlevo máš možnost „upravit“. Pak už si nastavuješ, co potřebuješ.. Zrovna tak můžeš upravit další možnosti níže.

ivzez

Další a podle mne mnohem spolehlivější možností
je navštívit zeď odpřátelených přátel a zablokovat je.
Odkaz býval dole na konci levého sloupce
(nevím, jestli jej FB někam nepřesunul).

FB každou chvíli v možnostech nastavení něco mění,
takže není jisté, zda po další změně zůstane vše tak,
jak si uživatel nastavil. Blokování je trvalé.