DoctorWho

Facebook – problém..

Dobrý den.
Kamarádi si chtěli udělat super srandu a tak se přihlasili na mě a odeslali tak na 200 stránek různé nahé fotky celebrit apod..
Potřeboval bych zjistit, jestli to jde nějak smazat, třeba jen činnosti nebo všechna aktivita, nechci z toho mít problémy.

Nejlepší odpověď
Emefej

Jak se mohli kamarádi přihlásit na Tvůj účet? To jim běžně sděluješ přihlašovací údaje? Pokud ano, tak věz, že za blbost se platí.

Další odpovědi
Jsemtady

Ve svem profilu si nejdrive zmen heslo.
Pote se podivej na tvuj timeline (klik na sve jmeno na fb) a pak tam uvidis co jsi kde psal atp. Mno a u kazde zpravy je v rohu moznost smazat, myslim ze budes muset rucne mazat jedno po druhem. Pripadne se omluvit pokud to nekoho pohorsilo.
Fb je plny tvych udaju na to pozor.