leachim

Facebook probléém

Chtěl by jsem si změnit jméno na FB ale nejde mi to.. píše my to tohle:Vyžadujeme, aby na Facebooku všichni používali své skutečné jméno. Další informace. Potvrzení změny jména obvykle trvá až 24 hodin. a už jsem čekal 3 den .. :/ Nevíte jak to udělat ?
Obecně jsem si jméno změnil 4×
A kámoš si ho změnil po osmé a jde mu to .:// Nevíte jak to urobiť ??

Nejlepší odpověď
Bedy

No tak záleží, co si tam dáváte. Facebook netoleruje kdejakou hloupost, co si tamlidi píšou.

Další odpovědi
Lleni

Možná UŽ to nejde změnit;)))) po 4.;)))

belgik

Facebook je problem uz sam o sobe, a kdyz ma problem dalsi problemy vidim jao reseni zbaveni se puvodniho problemu.. ;)

Lenča59

Jestli tam píšeš „Ten Nej Moudřejší“ a tyhle kraviny tak ti to nepůjde změnit nikdy