JanaViki

Facebook pro android.

Ahoj, mám tu jednu otázku. Mám Samsung Galaxy Ace (android) a Obchod Play. Chci si stáhnout Facebook na straně, kde je to absolutně neplacené. Mohu ho tedy používat neplaceně a kdekoliv bez připojení? Nebo se za něj platí?:) Děkuji za odpvěď:3

Nejlepší odpověď
Bedy

Aplikace Facebook i její stažení je zdarma, platí se akorát mobilními operátorovi za připojení k internetu. Pokud se ale připojíte přes wi-fi tak neplatíte vůbec nic.