Facebook-předevčírem mi zmizely veškeré materiály z profilu.

Co se mohlo stát a kde to můžu dohledat?

Odpovědi
arygnoc

ja som to vedel, že tam nič nemám dávať.

bolak

Co se mohlo stát fakt netuším. Každopádně zkus napsat někomu z facebook kontaktu, jestli by ti to nemohli navrátit do původního stavu. Oni by si měli celou sociální síť pravidelně zálohovat, takže by to tam snad ještě někde mohlo bejt. Ale kontaktoval bych je to co nejdřív, než to přemáznou.

A napiš mi do interní pošty www adresu tvého facebook účtu, jestli chceš, já se ti zkusím podívat ještě jinde, ale nic neslibuju. Ale měla jsi napsat ihned jak se ti tohle stalo… čím dýl budeš čekat, tím je menší šance dát věci opět do původního stavu…vono když už je cejtit jak to kope, tak je ti cerazett houby platnej.....