sarinks258

Facebook:Pošle se jí zpráva,když jsem jí smazala?

Poraďte mi prosím.Když jsem někomu poslala zprávu na facebooku v březnu a teď v dubnu jsem tu zprávu smazala,smaže se jí to taky na tom facebooku,i když to ještě nečetla?

Nejlepší odpověď
quentos

to pochybuju. Jde o dvě různé kopie zpráv, z nichž s každou je nakládáno jinak. To máte totéž, jako když někomu pošlete dopis poštou, necháte si kopii, kopii roztrháte a zahodíte a pak se obáváte, jestli se něco nestane i s odeslaným originálem…

Další odpovědi
DC

ne

anonym

Jestli je tam ten člověk, kterému jsi napsala denně, nebo aspoň jednou týdně, tak si to od té doby už dávno přečetl, jestli tedy nejsi u něj zablokovaná, nebo ty jestlis ho zablokovala, tak to nepříjde nic