panxnotdead

Facebook-odstranění zpráv

Jak odstranit všechny zprávy od uživatele?

Odpovědi
Luciášek))

Pokud chcete opravdu odstranit veškeré zprávy, tak ve zprávách s daným uživatelem rozkliknete „Akce“ (v pravo nahoře) a dáte „Odstranit konverzaci…“
Všechen obsah se odstraní, pokud byste dal „Odstranit zprávy…“ můžete vybírat jednotlivě.

Melkor

Hoj, jak máš úplně nahoře vlevo logo facebooku tak vedle toho jsou žádosti přátel, zprávy a upozornění. Klikni na „zprávy“, dále na „zobrazit vše“ – tam si najdi tu konverzaci kterou chceš vymazat, označ ji (tím že na ní klikneš) – pak klikneš na akce a odstranit konverzaci http://imm.io/1etm3